Beşiktaş’ta bir gece kulübünde eski sevgilisi manken Gizem Akbaş’ı tekme tokat döven Mücahit İsmail Ayta, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Ayta ilk ifadesinde “Yanındaki erkekler bana nispet yaparcasına hareketler yapınca sinirlendim ve darbettim” dedi.

Beşiktaş’ta bir gece kulübünde eski sevgilisi manken Gizem Akbaş‘ı öldüresiye darbeden 28 yaşındaki Mücahit İsmail Ayta, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğünün Aile İçi Şiddet Büro Amirliğinde ifadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi.

“ERKEKLERLE BANA NİSPET YAPINCA DARBETTİM”

Ayta’nın emniyette, “Alkollüydüm, yanındaki erkeklerle bana nispet yaparcasına hareketler sergilediğini görünce sinirlendim. Kendisine de daha önce maddi desteğim çok oldu. Bu yüzden saldırdım, darbettim” şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

Manken Gizem Akbaş'ı öldüresiye döven eski sevgilisi adliyeye sevk edildi

ESKİ SEVGİLİSİNE TEKME VE YUMRUKLAR SAVURDU

Manken Gizem Akbaş, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla Beşiktaş Ortaköy’deki bir mekana eğlenmeye gitti. Arkadaşlarıyla keyifli zaman geçiren Akbaş, o anları da sosyal medya hesabından paylaştı. Gizem Akbaş’ın paylaşımlarını gören eski sevgilisi Mücahit İsmail Ayta ise mekana gelerek mankene saldırdı. Ayta, suratına yumruk atarak yere düşürdüğü Akbaş’a defalarca tekmeleyerek burnunu kırdı.

Manken Gizem Akbaş'ı öldüresiye döven eski sevgilisi adliyeye sevk edildi

“ADALET YERİNİ BULSUN”

Yaşadığı olay sonrası isyan eden manken Gizem Akbaş ise “Görüntüler ortada hiçbir sebep yokken karşıma çıkıp beni öldüresiye darbetti. En ağır şekilde cezalandırılsın adalet yerini bulun istiyorum” diyerek isyan etmişti.

Manken Gizem Akbaş'ı öldüresiye döven eski sevgilisi, ifadesinde her şeyi anlattı: Erkeklerle nispet yapınca darbettim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *