Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, kendi doğum gününde aşka gelince sevgilisi İlker Kaleli’ye seslendi. Sosyal medya hesabından Kaleli’nin elini tuttuğu bir fotoğrafı paylaşan Sıla, “Ve sen bana bu hayatın armağanısın.40 sene bekledim” notunu yazdı.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ile oyuncu İlker Kaleli‘nin aşkı devam ediyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftten Sıla, kendi doğum gününde Kaleli için romantik bir paylaşım yaptı.

“O BAKTIĞIN GÖZÜM DEĞİL KALBİM”

Kaleli’nin elini tuttuğu fotoğrafı 3,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Sıla, altına şu notu düştü: “O tuttuğun elim değil, kalbim. Eğildikçe değdim içime. Geçen zamanın ardından baktım. Hanın kapılarını kapattım. Buralara varana dek Yel de esti, kasırga da vurdu. Sen olursan bir kırk yıl daha deviririm gibi bir cesaret var şimdi içimde. O baktığın gözüm değil, kalbim. Ve sen bana bu hayatın armağanısın. 40 sene bekledim. Şükranla… Doğum günüm kutlu olsun.”

Sıla'dan İlker Kaleli'ye mesaj: 40 yıl seni bekledim!

AŞKLARINI SOSYAL MEDYADA İLAN ETTİLER

İlker Kaleli-Sıla çifti, aşklarını sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğraflarla ilan etmişlerdi. İlker Kaleli, Sıla’ya sarılarak verdiği pozu “Gelirmiş… Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine… Bilmediğim, canımdan can bir yere…” notuyla paylaştı.

Sıla'dan İlker Kaleli'ye mesaj: 40 yıl seni bekledim!

Sıla ise aşkın ilk fotoğrafını “Diyecek afili söz çok ;fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın.” mesajıyla yayınladı.

Sıla'dan İlker Kaleli'ye mesaj: 40 yıl seni bekledim!
Sıla, kendi doğum gününde İlker Kaleli'ye aşkını haykırdı: 40 yıl seni bekledim

Kaynak: Hürriyet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *